Eurotexx Potdeksel - Zweeds rabat - crème
Eurotexx Potdeksel - Zweeds rabat in de kleur crème is onderhoudsvriendelijk en heeft een verwachte levensduur van 30 jaar. Door de mooie authentieke houtstructuur heeft het een prachtige uitstraling. Daarnaast is de montage erg eenvoudig en simpel uit te voeren doormiddel van onze montage handleiding.
Hieronder ziet een nog verwante afwerkingsartikelen zoals een hoekprofiel, startprofiel, verbindingsprofiel en dergelijke. Potdeksel wordt veelal gebruikt in de nieuwbouw- en renovatiesector en voor tuinhuisjes, chalets, stacaravans, bungalows, woonarken, dakkapellen, houtskelet-, recreatie-, woning- en unitbouw.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 06 - 2464 0438 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
- Eurotexx 'Potdeksel rabat' Zweeds rabat
- Kunststof gevelbekleding / potdeksel
- Licht taps toelopend
- Hoge paneelhoogte van 21,9 cm
- Matte nerfstructuur
- 10 jaar garantie
- Verwachte levensduur 30 jaar
- Perfecte sluiting en eenvoudige montage
- UV bestendig
Montagehandleiding en instructies:
Eventuele extra benodigdheden:
Voor challet, stacaravan en schuur: startprofiel, ventilatieprofiel, hoekprofiel, verbindingsprofiel, eindprofiel 2-delig en schroeven.
Voor topgevel: startprofiel, ventilatieprofiel, stootvoeg, ventilatie afsluitprofiel en schroeven.
Veelgestelde vragen
Welke uitstraling geeft crème aan een gevel?
Crème geeft een zachte en lichte uitstraling die goed past bij rustige en klassieke gevels.
Wat maakt Eurotexx Zweeds rabat praktisch in montage?
De delen hebben een messing en groef en zijn 6 meter lang, wat zorgt voor een nette sluiting en vlotte montage.
Waar wordt deze kleur vaak toegepast?
Crème wordt vaak gekozen voor woningen, chalets, tuinhuizen, dakkapellen en recreatiebouw.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 06 - 2464 0438 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 04480260 (448-600-1025) |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 1.08 meter |
| Merk | eurotexx |
| Type product | potdeksel rabat |
| Kleur | crème (RAL 9001) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 180 mm |
| Breedte | 219 mm |
| Werkende dikte | 17 mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | matte nerfstructuur |
| EAN | 8718144493832 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190






























