Eurotexx Potdeksel - Zweeds rabat - Turners Eiken
Eurotexx Potdeksel - Zweeds rabat in de kleur Turners Eiken is onderhoudsvriendelijk en heeft een verwachte levensduur van 30 jaar. Door de mooie authentieke houtstructuur heeft het een prachtige uitstraling. Daarnaast is de montage erg eenvoudig en simpel uit te voeren doormiddel van onze montage handleiding.
Hieronder ziet een nog verwante afwerkingsartikelen zoals een hoekprofiel, startprofiel, verbindingsprofiel en dergelijke. Potdeksel wordt veelal gebruikt in de nieuwbouw- en renovatiesector en voor tuinhuisjes, chalets, stacaravans, bungalows, woonarken, dakkapellen, houtskelet-, recreatie-, woning- en unitbouw.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 06 - 2464 0438 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
- Eurotexx 'Potdeksel rabat' Zweeds rabat
- Kunststof gevelbekleding / potdeksel
- Licht taps toelopend
- Hoge paneelhoogte van 21,9 cm
- Matte nerfstructuur
- 10 jaar garantie
- Verwachte levensduur 30 jaar
- Perfecte sluiting en eenvoudige montage
- UV bestendig
Montagehandleiding en instructies:
Eventuele extra benodigdheden:
Voor challet, stacaravan en schuur: startprofiel, ventilatieprofiel, hoekprofiel, verbindingsprofiel, eindprofiel 2-delig en schroeven.
Voor topgevel: startprofiel, ventilatieprofiel, stootvoeg, ventilatie afsluitprofiel en schroeven.
Veelgestelde vragen
Welke uitstraling geeft Turners Eiken aan een gevel?
Turners Eiken geeft een warme houtlook die zorgt voor een natuurlijke en sfeervolle gevelafwerking.
Wat valt op aan de afwerking van Eurotexx Potdeksel Zweeds rabat?
De delen hebben een matte nerfstructuur en een overlappende opbouw die sterk op hout lijkt.
Waar wordt deze houtlook vaak voor gekozen?
Turners Eiken past goed op chalets, tuinhuizen, recreatiewoningen en gevelvlakken waar een houtuitstraling gewenst is.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 06 - 2464 0438 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 04486260 |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 1.08 meter |
| Merk | eurotexx |
| Type product | potdeksel rabat |
| Kleur | Turners Eiken (RAL N.V.T.) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 180 mm |
| Breedte | 219 mm |
| Werkende dikte | 17 mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | Houtstructuur |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190



























