Florence Buitenplafond 250 x 16,5 mm Antraciet (0634)
Florence buitenplafond systeem heeft de uitstraling van een glad gestuct plafond en wordt vooral gebruikt voor veranda's, carports, overkappingen en dakoverstekken. Door het hoge kwaliteit kunststof en de vochtbestendige toplaag wordt schimmel en vocht voorkomen. Het grote voordeel van Florence buitenplafonds is dat je het nooit meer hoeft te schilderen en je met af en toe een sopje de kwaliteit prima onderhoudt. Florence buitenplafonds zijn verkrijgbaar in diverse kleuren.
Tussen de verschillende lengtematen kunnen kleurnuances voorkomen. Wij adviseren daarom verschillende lengtematen niet bij elkaar te verwerken. Reclamaties hierover zullen niet worden gehonoreerd.
- Florence Buitenplafonds 250x16,5 mm (Antraciet)
- Vochtbestendig
- Hoogwaardig kunststof materiaal
- Eenvoudige montage
- Onderhoudsarm
- Lange lengtes
- Volledig recyclebaar
- Ideale oplossing voor inbouwspotjes
Montage Florence Buitenplafond 250 x 16,5 mm antraciet
Eerst maak je regelwerk onder het bestaande plafond. De kunststof panelen kun je makkelijk bewerken met fijn getand houtbewerking gereedschap. Door middel van schroeven of nieten kunnen de kunststof panelen vrijwel onzichtbaar bevestigd worden.
Montagehandleiding en instructies:
Bekijk de Florence montagehandleiding
Veelgestelde vragen
Welke afmetingen heeft het Florence buitenplafond 250 mm antraciet?
Dit paneel heeft een werkende breedte van 250 mm, een dikte van 16,5 mm en een lengte van 6 meter.
Welke structuur heeft dit Florence buitenplafond?
Dit buitenplafond heeft een gladde structuur.
Van welk materiaal is dit buitenplafond gemaakt?
Dit Florence buitenplafond is gemaakt van kunststof.
Voor welke plekken wordt Florence buitenplafond vaak gebruikt?
Dit systeem wordt vooral gebruikt voor veranda’s, carports, overkappingen en dakoverstekken.
Bel vrijblijvend 0528 - 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 06341360 |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 1.50 meter |
| Merk | Florence Buitenplafond (0634) |
| Type product | 250 x 16,5 mm |
| Kleur | Antraciet |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 250 mm |
| Werkende dikte | 16,5 mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | glad |
| EAN | 8712058096660 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190







