Hoekpaneel 100x42x7 mm
(Levering alleen per volle lengte van 5 meter, vul hieronder het aantal lengtes in)
Omschrijving
Heering Hoekpanelen 7mm zijn kunststof profielen voor de afwerking van binnenhoeken en randen rondom ramen en deuren. Ze beschermen randen, verbergen onregelmatigheden, en zijn eenvoudig te monteren.
Specificaties
| Artikelnummer | 2336 |
|---|---|
| Merk | Heering |
| Type product | Hoekpaneel |
| Kleur | Wit, Créme |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Breedte | 100 mm |
| Werkende dikte | 7 mm |
| Lengte | 5 meter |
| Structuur | glad, nerfstructuur, Interieurfolie |
| EAN | 8712058113855 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
Vandaag bereikbaar
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190
Stuur ons een bericht op Whatsapp









