Hoekpaneel 250x42x7 mm
Adviesprijs per 105,69 incl. btw Prijs per lengte 5 meter 89,84 incl. btw
(Levering alleen per volle lengte van 5 meter, vul hieronder het aantal lengtes in)
Omschrijving
Heering Hoekpanelen 7mm zijn kunststof profielen voor de afwerking van binnenhoeken en randen rondom ramen en deuren. Ze beschermen randen, verbergen onregelmatigheden, en zijn eenvoudig te monteren.
Specificaties
| Artikelnummer | 2331 |
|---|---|
| Merk | Heering |
| Type product | Hoekpaneel |
| Kleur | Wit |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Breedte | 250 mm |
| Werkende dikte | 7 mm |
| Lengte | 5 meter |
| Structuur | glad |
| EAN | 8712058067073 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
Vandaag bereikbaar
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190
Stuur ons een bericht op Whatsapp



