Kwartrondprofiel 19x19 mm
(Levering alleen per volle lengte van 5 meter, vul hieronder het aantal lengtes in)
Omschrijving
Heering Kwartrondprofielen zijn kunststof profielen voor de afwerking van hoeken en randen. Ze bieden een afgeronde afwerking, beschermen tegen slijtage en verbergen onregelmatigheden. Eenvoudig te monteren, ideaal voor zowel renovatie als nieuwbouw.
Specificaties
| Artikelnummer | 2148 |
|---|---|
| Merk | Heering |
| Type product | kwartrondprofiel |
| Kleur | Wit, Créme |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Breedte | 19 mm |
| Werkende dikte | 19 mm |
| Lengte | 5 meter |
| Structuur | glad |
| EAN | 8712058077355 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
Vandaag bereikbaar
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190
Stuur ons een bericht op Whatsapp





