Keralit Ventilatie startprofiel horizontaal (2824)
Met het Ventilatie startprofiel horizontaal bestel je in combinatie met het inhaakprofiel (2808) voor een complete en goed geventileerde onderzijde van je gevel. Dit profiel is 22 mm hoog en past perfect voor de horizontale montage van gevelbekleding. Dankzij de geïntegreerde onderdorpel met ventilatieprofiel kan lucht vrij achter de gevel circuleren en krijgt vocht geen kans.
Het profiel voorkomt ophoping van vuil en houdt ongedierte buiten. Eenvoudig te monteren, duurzaam en onderhoudsarm.
Heb je vragen of wil je montageadvies? Bel 0528 – 355190 of mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl.
| Artikelnummer | 28241240 |
|---|---|
| Merk | Keralit |
| Type product | ventilatie startprofiel (2824) |
| Kleur | Zwart (RAL N.V.T.) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkende breedte | 20 mm |
| Breedte | 49 mm |
| Lengte | 4 meter |
| EAN | 8712058127722 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190





