(kleurmonster) Witte plint
Prijs per stuk 0,00 incl. btw
Gratis verzending
Omschrijving
De verschillende kleuren en soorten maken het soms lastig om vanaf het beeldscherm te ervaren. Daarom bieden wij de mogelijkheid om gratis verschillende kleurstalen te bestellen. Twijfel je over de keuze van de juiste kleur of soort, bestel gerust meerdere stalen (MAXIMAAL 3 per aanvraag).
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 - 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
Kenmerken:
- Witte plint kunststof 80 mm
- Strak witte afwerking
- Gladde afwerking
- Hoogte 80 mm
- Dikte 14 mm
- Lengte 2,4 meter
- Massief hardschuim kunststof
- Zonder holkamer
- Waterbestendig en vormvast
- Eenvoudige montage met montagekit
- Geen eindkapjes nodig
Specificaties
| Artikelnummer | KBM-8515-1 (kleurmonster) |
|---|---|
| Type product | Kunststof Plinten |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkende breedte | 80 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Werkende dikte | 14 mm |
| Structuur | Glad |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
Vandaag bereikbaar
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190
Stuur ons een bericht op Whatsapp

