Kunststof damwandplaten Zwart
De kunststof damwandplaten in de kleur Zwart zijn een duurzame en onderhoudsarme keuze voor zowel dak- als wandbekleding. Met hun moderne en uiterlijk passen ze perfect bij alle bouwprojecten, zoals loodsen, schuren, carports en overkappingen. De platen zijn eenvoudig te installeren, licht van gewicht en blijven dankzij hun kleurvastheid en UV-bestendigheid jarenlang mooi, in elke weersomstandigheden. Hiermee zijn ze een uitstekende keuze voor zowel nieuwe constructies als renovaties..
Bel vrijblijvend 0528 - 3551908 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
- Kunststof damwandplaten
- Onderhoudsarm en duurzaam
- Lichtgewicht en eenvoudig te monteren
- Kleurvast en UV-bestendig
- Hoge slagvastheid en weerbestendigheid
- Verwachte levensduur 60 jaar
- 10 jaar garantie (voor meer info zie garantievoorwaarden)
Veelgestelde vragen
Welke afwerking hebben de kunststof damwandplaten zwart?
Deze damwandplaten hebben een matte structuur.
Hoe breed is een kunststof damwandplaat zwart?
De plaat heeft een breedte van 1100 mm en een werkende breedte van 1025 mm.
Zijn kunststof damwandplaten zwart zwaar om te verwerken?
Nee. De platen zijn lichtgewicht en eenvoudig te monteren.
Waarvoor kun je kunststof damwandplaten zwart gebruiken?
Deze platen zijn geschikt voor dak- en wandbekleding bij onder meer loodsen, schuren, carports en overkappingen.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 - 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 00.66.01.165 |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 1.82 meter |
| Merk | Kunststof damwandplaten |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 10 Jaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkende breedte | 1025 mm |
| Breedte | 1100 mm |
| Werkende dikte | 3 mm |
| Lengte | 1.65 meter |
| Structuur | Matte structuur |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190





