Kunststof scheidingswand wit - 100x200cm
Vrijstaande kunststof scheidingswanden met voet opgebouwd uit kunststof panelen. De schermen van kunststof kunnen flexibel voor vele doelen worden ingezet zoals o.a. looproutes, werkplekken en wachtruimtes. In een woord omvattend zijn het modulaire kunststof scheidingswanden.
Kenmerken Kunststof scheidingswand
- Verticale verwerking
- Vrijstaande opstelling
- Afmeting: paneel breedte 1000mm x hoogte 1994 mm x dikte 35mm
- Eenvoudig en naadloos te koppelen
- Tot 10 jaar garantie
- Eenvoudige en snelle montage
- Slag- en stootvast
- Kleurecht
- Duurzaam product met lange levensduur
Montage kunststof afscheiding
Montage in 3 stappen:
1. Zet de staanders (voet) op de grond
2. De panelen zijn voorzien van holle gaten en schuif de staander (voet) op de gewenste plek in het paneel
3. Bij een modulaire opstelling schuif de panelen eenvoudig naadloos aan elkaar om de afscheiding te verlengen tot vele meters
Veelgestelde vragen
Is deze kunststof scheidingswand vrijstaand te gebruiken?
Ja. Dit model is bedoeld voor een vrijstaande opstelling en wordt geleverd inclusief voet en staanders.
Kun je meerdere kunststof scheidingswanden aan elkaar koppelen?
Ja. De panelen zijn eenvoudig en naadloos aan elkaar te koppelen om de afscheiding te verlengen.
Waar wordt deze kunststof scheidingswand vaak voor gebruikt?
Deze wand wordt gebruikt voor onder meer looproutes, werkplekken en wachtruimtes.
Bel vrijblijvend 0528 - 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 50029041 |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 2.00 meter |
| Merk | Kunststof Bouwmateriaal |
| Type product | Scheidingswand / Scheidingsscherm inclusief voet |
| Kleur | Wit (RAL 9003 bij benadering) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | Kunststof en metalen voet (RVS zelfde prijs op aanvraag per e-mail) |
| Werkende breedte | 1000 mm (zichtbare breedte na montage) |
| Breedte | 1000 mm (2 panelen van 500mm) |
| Werkende dikte | 35 mm |
| Lengte | 1.99 meter |
| Structuur | glad |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190









