Milli-Max glasblokjes 1000x26x4 mm 1000 st.
Milli-Max glasblokjes: de ideale oplossing voor het veilig en nauwkeurig plaatsen van glas. Deze duurzame en betrouwbare blokjes bieden optimale ondersteuning en zijn eenvoudig te gebruiken. Perfect voor elke glasklus, verkrijgbaar in verschillende maten voor diverse toepassingen.
Veelgestelde vragen
Wanneer gebruik je glasblokjes van 4 mm?
Deze dikte wordt gebruikt wanneer een iets groter hoogteverschil moet worden opgevangen.
Waar plaats je glasblokjes in een kozijn?
Ze worden onder het glas geplaatst om het glas correct te ondersteunen.
Wat is het voordeel van kunststof glasblokjes?
Kunststof blokjes zijn vormvast en bestand tegen vocht.
Heb je advies nodig over Milli-Max glasblokjes 1000 x 26 x 4 mm bij het stellen van dubbel of HR++ glas? Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl.
| Artikelnummer | 07442810 |
|---|---|
| Merk | Milli-Max |
| Type product | Glasblokjes |
| Kleur | Geel |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkende breedte | 100 mm |
| Breedte | 26 mm |
| Werkende dikte | 4 mm |
| EAN | 8712058066564 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


