Montage eindprofiel - VinyPlus
Adviesprijs per lengte 18,86 incl. btw Prijs per lengte 3 meter 16,03 incl. btw
(Levering alleen per volle lengte van 3 meter, vul hieronder het aantal lengtes in)
Omschrijving
Het VinyPlus montage eindprofiel is te gebruiken samen met het eindprofiel (403) voor een strakke eindafwerking en is geschikt voor alle VinyPlus kunststof gevelbekleding . Dit montage eindprofiel heeft een inwendige ruimte van 18mm.
Specificaties
| Artikelnummer | 04060030 (406-300-00) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | montage eindprofiel |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | aluminium |
| Breedte | 32mm |
| Werkende dikte | 18mm |
| Lengte | 3 meter |
| Structuur | glad |
| EAN | 8718144491074 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
Downloads
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
Vandaag bereikbaar
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190
Stuur ons een bericht op Whatsapp

































