Profex Dubbel Rabat - Creme
Profex Dubbel Rabat in de kleur crème is een gevelbekleding met vele voordelen. De natuurgetrouwe houtstructuur geeft je chalet, woning of woonboot een elegante en frisse uitstraling. Daarnaast is het een onderhoudsarm product, welke niet geschilderd hoeft te worden. Dankzij de slag- en krasvaste co-extrusie toplaag is de kans op beschadigingen zeer klein en profiteer je van een mooi duurzaam product.
De Profex Dubbel Rabat is zeer gunstig geprijsd en de verwerkingskosten zijn laag vanwege de eenvoudige en snelle montage. De panelen zijn onbeperkt door te monteren met bijpassende afwerkproducten in de dezelfde kleur. Kies voor een onderhoudsarm product met natuurgetrouwe uitstraling voor je woning, chalet, woonboot of stacaravan en profiteer van de voordelen.
Kenmerken Profex Dubbel Rabat creme
- Horizontale verwerking
- Afmeting: hoogte 300mm x dikte 16mm
- Verkrijgbaar in lengte van 6m
- Tot 10 jaar garantie
- Eenvoudige en snelle montage
- Slag- en stootvast
Montage Profex dubbel rabat creme
Naast dat Profex dubbel rabat onderhoudsarm, kleurvast en weerbestendig is, zijn de panelen zeer eenvoudig te monteren.
Montage in 3 stappen:
1. Monteer het startprofiel onderaan waterpas (optioneel ook het ventilatieprofiel)
2. Monteer de kunststof gevelbekleding met bijhorende schroeven los vast
3. Monteer bovenaan een ventilatie afsluitprofiel, aan de randen een eindprofiel, in het midden een verbindingsprofiel en aan de hoeken een hoekprofiel
(De start- ventilatie-, eind- en hoekprofielen staan onderaan en kun je in de gewenste kleur mee bestellen)
Eventuele extra benodigdheden:
Voor gevel/muur: startprofiel, ventilatieprofiel, stootvoeg, ventilatie afsluitprofiel en schroeven.
Voor dakkapel: startprofiel, ventilatieprofiel, ventilatie afsluitprofiel en schroeven.
Voor chalet, stacaravan en schuur: startprofiel, ventilatieprofiel, hoekprofiel, verbindingsprofiel, eindprofiel 2-delig en schroeven.
Veelgestelde vragen
Waaruit bestaat Profex Dubbel Rabat?
Profex Dubbel Rabat is massief kunststof gevelbekleding. Bij de productie wordt voor 90% gebruik gemaakt van gerecyclede kunststoffen.
Is Profex Dubbel Rabat in creme kleurecht?
Ja, de panelen zijn kleurecht. Daarnaast zijn ze goed weerbestendig.
Kun je Profex Dubbel Rabat in creme ook als doe-het-zelver plaatsen?
Ja, de panelen zijn eenvoudig te monteren. Volgens de productinformatie kunnen ook doe-het-zelvers er goed mee uit de voeten.
Bel vrijblijvend 0528 - 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 4028822-6 |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 1.62 meter |
| Merk | Profex ® |
| Type product | Dubbel Rabat |
| Kleur | Creme (RAL 1013 bij benadering) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkende breedte | 270 mm (zichtbare breedte na montage) |
| Breedte | 300 mm |
| Werkende dikte | 16 mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | matte nerfstructuur |
| Brandklasse | B |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190











