SPC vloertegel Concrete Beige 60 x 60 cm
Concrete Beige is een SPC vloertegel van 60 x 60 cm. De neutrale beige tint past in moderne woonkamers, keukens en badkamers en zorgt voor een strakke, egale vloer. Door de rigide steenkern is de vloer 100% waterdicht, vormvast en krasbestendig, ideaal voor intensief gebruikte ruimtes en geschikt in combinatie met vloerverwarming. Met de 60 × 60 tegels leg je een moderne vloer met smalle voegen die eenvoudig te reinigen is.
Veelgestelde vragen
Wat voor uitstraling heeft de SPC vloertegel Concrete Beige?
Deze SPC vloertegel heeft een betonlook in een beige tint. Daardoor past de vloer goed in een modern of industrieel interieur.
In welke ruimtes kun je SPC vloertegels gebruiken?
SPC vloeren worden vaak gebruikt in woonruimtes zoals de woonkamer, keuken of hal.
Worden SPC vloertegels per stuk of per verpakking verkocht?
SPC vloertegels worden geleverd per verpakking met meerdere tegels.
Wat voor type vloer is een SPC vloer?
Een SPC vloer is een kunststof vloer met een stevige kern die zorgt voor een stabiele vloeropbouw.
| Artikelnummer | HO.6067232 |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 0.36 meter |
| Merk | SPC |
| Type product | Vloertegel |
| Kleur | Concrete Beige |
| Garantie | 5 jaar |
| Materiaal | SPC (Stone Polymer Composite) |
| Breedte | 60 cm |
| Werkende dikte | 5 mm |
| Lengte | 60 cm |
| Brandklasse | Brandklasse B |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


