Stoelprofiel - VinyPlus Antraciet
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Antraciet gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Hoe monteer je een VinyPlus stoelprofiel?
Het profiel wordt meestal bevestigd tegen de achterconstructie of dakrand zodat het paneel netjes kan aansluiten.
Waar wordt een antraciet stoelprofiel vaak toegepast?
Deze kleur wordt veel gebruikt bij moderne gevels, dakranden en dakkapellen.
Is een kunststof stoelprofiel bestand tegen weersinvloeden?
Ja, kunststof profielen zijn geschikt voor buitengebruik en bestand tegen regen en temperatuurschommelingen.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03474460 (347.600.1045) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| EAN | 8718144491890 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


