Stoelprofiel - VinyPlus Basaltgrijs
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Basaltgrijs gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Wanneer kies je voor basaltgrijs?
Basaltgrijs wordt vaak gekozen bij donkere dakranden en moderne gevels.
Is een stoelprofiel zichtbaar na montage?
Ja, het profiel blijft zichtbaar en zorgt voor een strakke randafwerking.
Kan het profiel eenvoudig op maat worden gemaakt?
Ja, kunststof profielen kunnen eenvoudig op maat worden gezaagd.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03475660 (347.600.1130) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Basaltgrijs (RAL 7012) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


