Stoelprofiel - VinyPlus Crème
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Crème gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Waarvoor gebruik je een VinyPlus stoelprofiel bij een dakrand?
Een stoelprofiel wordt gebruikt als nette afwerking tussen dakrandpanelen en de onderzijde van de dakconstructie.
Van welk materiaal is dit stoelprofiel gemaakt?
Het profiel is gemaakt van kunststof en is daardoor onderhoudsarm en geschikt voor buitengebruik.
Past de kleur crème bij VinyPlus dakrandpanelen?
Ja, de kleur crème is bedoeld om te combineren met VinyPlus dakranden en andere bijpassende afwerkingsprofielen.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03474260 (347.600.1010) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Crème (RAL 9001) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| EAN | 8718144491869 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


