Stoelprofiel - VinyPlus Donkerbruin
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Donkerbruin gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Wanneer kies je voor een donkerbruin stoelprofiel?
Donkerbruin wordt vaak gekozen bij dakranden of geveldetails met een warme houtkleur.
Wordt een stoelprofiel zichtbaar gemonteerd?
Ja, het profiel blijft zichtbaar en zorgt voor een strakke overgang onder het dakrandpaneel.
Kan dit profiel gecombineerd worden met kunststof boeidelen?
Ja, het profiel wordt vaak toegepast in combinatie met kunststof boeidelen en dakrandpanelen.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03476660 (347.600.1080) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Donkerbruin (RAL 8019) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| EAN | 8718144491982 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


