Stoelprofiel - VinyPlus Goud eiken
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Goud eiken gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Waar past een goud eiken stoelprofiel goed bij?
Deze kleur wordt vaak toegepast bij gevelbekleding of kozijnen met een eiken houtlook.
Wat is de functie van een stoelprofiel bij dakranden?
Het profiel zorgt voor een nette en beschermde afwerking van de onderzijde van de dakrand.
Kan het profiel ook bij een dakkapel worden gebruikt?
Ja, het profiel wordt vaak toegepast bij de afwerking van dakkapellen.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03474960 (347.600.1035) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Goud eiken (RAL n.v.t.) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| EAN | 8718144491906 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


