Stoelprofiel - VinyPlus Lichtgrijs
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Lichtgrijs gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Waarom kiezen voor een lichtgrijs stoelprofiel?
Lichtgrijs geeft een rustige uitstraling en wordt vaak toegepast bij moderne gevels.
Waarvoor dient een stoelprofiel bij dakrandpanelen?
Het zorgt voor een nette aansluiting tussen het paneel en de onderzijde van de constructie.
Is het materiaal bestand tegen vocht?
Ja, kunststof profielen zijn bestand tegen zowel vocht en andere weersinvloeden.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03476760 (347.600.7251) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Lichtgrijs (RAL 7035) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| EAN | 8718144495652 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


