Stoelprofiel - VinyPlus Monumentenblauw
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Monumentenblauw gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Waar wordt een monumentenblauw stoelprofiel toegepast?
Deze kleur wordt vaak gebruikt bij renovaties van woningen en panden met een klassieke uitstraling.
Is het profiel geschikt voor dakranden en overstekken?
Ja, het profiel wordt toegepast bij de afwerking van dakranden en onderkanten van overstekken.
Heeft kunststof onderhoud nodig?
Normaal onderhoud bestaat uit af en toe reinigen met water en een mild schoonmaakmiddel.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03475760 (347.600.1070) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Monumentenblauw (RAL 5004) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| EAN | 8718144491968 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


