Stoelprofiel - VinyPlus Mosgroen
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Mosgroen gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Waar wordt mosgroen vaak toegepast?
Mosgroen wordt vaak gebruikt bij traditionele woningen en groene gevelaccenten.
Hoe combineer je dit profiel met andere onderdelen?
Het profiel wordt gecombineerd met bijpassende dakrandpanelen en afwerkprofielen.
Blijft de kleur buiten mooi?
De kunststof afwerking is bedoeld voor langdurig buitengebruik en heeft een 10 jaar garantietermijn.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03475460 (347.600.1060) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Mosgroen (RAL 6005) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| EAN | 8718144495614 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190



