Stoelprofiel - VinyPlus Quartzgrijs
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Quartzgrijs gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Wat is quartzgrijs voor kleur?
Quartzgrijs is een neutrale grijstint die goed past bij moderne bouwstijlen.
Waar wordt een stoelprofiel meestal geplaatst?
Het profiel wordt onder het dakrandpaneel geplaatst voor een nette afwerking.
Heeft kunststof last van houtrot?
Nee, kunststof profielen zijn ongevoelig voor houtrot.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03474760 |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Quartzgrijs (RAL 7039) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


