Stoelprofiel - VinyPlus Turners eiken
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Turners eiken gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Waar lijkt de kleur Turners eiken op?
Deze kleur heeft een houtlook die lijkt op licht eikenhout.
Bij welke bouwdelen wordt een stoelprofiel gebruikt?
Het profiel wordt toegepast bij dakranden, overstekken en afwerkingen van dakkapellen.
Kan het profiel op maat worden gemaakt?
Ja, het kunststof profiel kan eenvoudig op maat worden gezaagd tijdens montage.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03476260 |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Turners eiken (RAL n.v.t.) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


