Stoelprofiel - VinyPlus Zwart
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Zwart gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Met welke dakrandpanelen kun je een zwart stoelprofiel combineren?
Een zwart profiel wordt vaak gecombineerd met donkere dakrandpanelen of gevelbekleding.
Moet een kunststof stoelprofiel geschilderd worden?
Nee, het materiaal is kleurvast en hoeft normaal gesproken niet geschilderd te worden.
Waar plaats je een stoelprofiel precies bij een dakrand?
Het profiel wordt gemonteerd onder het dakrandpaneel zodat de aansluiting met de onderzijde netjes wordt afgewerkt.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03474360 (347.600.9017) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Zwart (RAL 9017) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| EAN | 8718144495669 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


