Stoelprofiel - VinyPlus Zwartgrijs
Het VinyPlus Stoelprofiel in de kleur Zwartgrijs gebruik je voor een nette afwerking van de dakrand en om de dakrand plaatselijk te verlengen.
Veelgestelde vragen
Bij welke projecten wordt een zwartgrijs stoelprofiel gebruikt?
Deze kleur wordt vaak gekozen bij moderne dakranden en gevelafwerkingen.
Welke lengte heeft dit VinyPlus stoelprofiel?
Het profiel wordt geleverd in lengtes van 6 meter zodat lange dakranden in één stuk kunnen worden afgewerkt.
Kan het profiel buiten worden toegepast?
Ja, het kunststof materiaal is geschikt voor buitengebruik en bestand tegen verschillende weersomstandigheden.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 03477060 (347.600.7021) |
|---|---|
| Merk | VinyPlus |
| Type product | Stoelprofiel |
| Kleur | Zwartgrijs (RAL 7021) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 20mm |
| Breedte | 50mm |
| Werkende dikte | 16mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190


