Verbinding 500mm dubbele neus - Millex Antraciet
Adviesprijs per stuk 32,81 incl. btw Prijs per stuk 27,89 incl. btw
(Levering per stuk, vul hieronder het aantal in)
Omschrijving
Het Millex verbindingsstuk is te gebruiken voor het verbinden van de dakranden.
Specificaties
| Artikelnummer | 03574401 (357.300.1070) |
|---|---|
| Merk | Millex Big Board (nerfstructuur) |
| Type product | Verbinding 500mm dubbele neus |
| Kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 500 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Werkende dikte | 35 mm |
| Structuur | fijne structuurfolie |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
Downloads
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
Vandaag bereikbaar
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190
Stuur ons een bericht op Whatsapp


