Verbindingsprofiel 2-delig - Eurotexx Sheffield eiken Grijs
Adviesprijs per lengte 146,51 incl. btw Prijs per lengte 6 meter 124,53 incl. btw
(Levering alleen per volle lengte van 6 meter, vul hieronder het aantal lengtes in)
Omschrijving
Het Eurotexx 2-delig verbindingsprofiel in de kleur Sheffield eiken Grijs wordt gebruikt voor een strakke verbinding en is geschikt voor alle Eurotex kunststof gevelbekleding.
Dit verbindingsprofiel heeft een inwendig ruimte van 17mm.
Specificaties
| Artikelnummer | 04446460 |
|---|---|
| Merk | eurotexx |
| Type product | verbindingsprofiel 2-delig |
| Kleur | Sheffield eiken Grijs (RAL n.v.t.) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 60mm |
| Werkende dikte | 17mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | glad of folie |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
Downloads
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
Vandaag bereikbaar
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190
Stuur ons een bericht op Whatsapp



