Eurotexx Dubbel rabat - Wit
Met Eurotexx Dubbel rabat in de kleur wit kies je kunststof gevelbekleding met lichte en elegante uitstraling. De matte uitstraling van dit product geeft een prachtig totaalbeeld, is erg duurzaam en onderhoudsarm.
Eurotexx kunststof dubbel rabatdelen zijn erg sterk, kleurvast, weerbestendig en eenvoudig te monteren. Dat betekend onderhoudsarm, nooit meer schilderen en toch een houtgetrouwe uitstraling. Daarnaast verhoogt het de waarde, uitstraling en genot van je chalet, stacaravan, woning, recreatiewoning, woonboot, overkapping en tuinhuis. Eenvoudige montage en een lange levensduur.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
- Eurotexx 'Dubbel rabat' wit
- Kunststof gevelbekleding / rabatdelen
- Gladde verdiepte grove
- Hoge paneelhoogte van 332 mm
- Matte nerfstructuur
- 10 jaar garantie
- Verwachte levensduur 30 jaar
- Perfecte sluiting en eenvoudige montage
- UV bestendig
Montagehandleiding en instructies:
Eventuele extra benodigdheden:
Voor challet, stacaravan en schuur: startprofiel, ventielatieprofiel, hoekprofiel, verbindingsprofiel, eindprofiel 2-delig en schroeven.
Voor topgevel: startprofiel, ventielatieprofiel, stootvoeg, ventielatie afsluitprofiel en schroeven.
Veelgestelde vragen
Welke uitstraling geeft Wit aan een gevel?
Wit geeft een heldere en frisse uitstraling en laat een gevel vaak lichter ogen.
Heeft Eurotexx Dubbel rabat garantie?
Ja, op deze gevelbekleding geldt tot 10 jaar fabrieksgarantie.
Past Wit goed bij donkere kozijnen?
Ja, deze kleur zorgt voor een sterk contrast met zwarte en antracietkleurige kozijnen.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 – 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 04400160 (440-600-1010) |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 1.99 meter |
| Merk | eurotexx |
| Type product | dubbel rabat |
| Kleur | wit (RAL 9010) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 332 mm |
| Breedte | 370 mm |
| Werkende dikte | 17 mm |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | matte nerfstructuur |
| EAN | 8719743031937 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190



























