Fronto Multi Sponningdeel - Walnoot
Met Fronto Multi Sponningdeel in de kleur Walnoot kies je kunststof gevelbekleding met een moderne, chique uitstraling. De strakke uitstraling van dit product geeft een prachtig totaalbeeld, is erg duurzaam en onderhoudsarm.
De Fronto gevelpanelen zijn erg sterk, kleurvast, tijdloos, weerbestendig en super eenvoudig te monteren. De panelen kunnen zowel verticaal als horizontaal gemonteerd worden. De panelen hebben een unieke uitstraling met 4 panelen verwerkt in 1 paneel. Deze panelen hebben een lengte van 2,95 meter.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528-355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
- Fronto multi sponningdeel
- 4 panelen verwerkt in 1
- Smalle groef
- Hoge paneelhoogte van 250 mm
- Horizontaal of verticaal te monteren
- 10 jaar garantie
- Verwachte levensduur 30 jaar
- Perfecte sluiting en eenvoudige montage
- UV bestendig
Montagehandleiding en instructies:
Veelgestelde vragen
Wat kenmerkt de kleur Walnoot bij Fronto gevelbekleding?
Walnoot heeft een donkere houtkleur die zorgt voor een warme geveluitstraling.
Waarom kiezen sommige projecten voor donkere gevelpanelen?
Donkere kleuren geven een krachtige en moderne uitstraling aan de gevel.
Hoe lang is een Fronto Multi sponningdeel?
Een paneel heeft een lengte van 2,95 meter.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528-355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 08007430 |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 0.74 meter |
| Merk | Fronto Multi Sponningdeel |
| Type product | Gevelbekleding |
| Kleur | Walnoot (RAL n.v.t.) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 250 mm |
| Breedte | 288 mm |
| Werkende dikte | 12 mm |
| Lengte | 2.95 meter |
| Structuur | Houtstructuur |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190















