Keralit dakrand boeideel 350mm - Staalblauw (2835)
Met de Keralit dakrand boeideel 350 mm - Staalblauw (RAL 5011) krijg je een mooie en chique uitstraling van de dakranden en goten. Deze dakranden zijn van hoge kwaliteit kunststof en is eenvoudig te monteren. De Keralit dakranden zijn in veel verschillende kleuren verkrijgbaar. Met de dakrand montage profielen, kun je de dakranden inklikken via een kliksysteem, waardoor je een onzichtbare bevestiging krijgt. Daarnaast zorgt deze blinde bevestiging voor een stijlvolle afwerking, omdat de schroeven en ander bevestigingsmateriaal niet zichtbaar zijn.
Keralit dakranden zorgen ook voor een goede bescherming tegen weer en wind. Dus de Keralit dakranden of boeidelen zijn niet alleen stijlvol, maar zorgen ook voor een goede bescherming. De keralit dakranden zijn gemaakt van Fiberyl® waardoor het een oersterk product is en het uitzetten en krimpen beperkt tot het minimum. Doordat Keralit geproduceerd wordt uit een hoogwaardige kunststof, is schilderen niet nodig. Door af en toe een doekje met een sopje erover te halen, behoudt de dakrand zijn mooie uitstraling. De dakranden van Keralit zijn naast het Staalblauw in verschillende kleuren te verkrijgen. Zo heb je altijd een dakrand in de gewenste kleur.
- Keralit Dakrand Staalblauw
- Hoogwaardig kwalitatief kunststof product
- Blinde bevestiging
- Milieuvriendelijk
- Minimale krimp en uitzet
- UV-bestendig
- Natuurlijke uitstraling
- ISO 9001 controle
- Eenvoudige montage
- Voorzien van CE- en DuBo keurmerk
- Onderhoudsarm
- Vochtbestendig
Montage boeideel Keralit 350 mm staalblauw
Bij de montage van dakranden, zien we vaak dat er over de bestaande dakranden heen gemonteerd wordt. Dat raden wij echter niet aan. Je loopt hiermee de kans dat de oude panelen gaan rotten en dan zal alles verwijderd moeten worden. Het is dan ook verstandig om de oude panelen voor montage van de Keralit dakranden in de kleur Staalblauw, te verwijderen.
De dakranden Keralit kennen dankzij de lange paneellengte van 6 meter, een eenvoudige montage. De verwerking kan door deze lange panelen vaak naadloos. Indien nodig kan er een verbindingsprofiel gemonteerd (verlijmd of gekit) worden. Hierdoor ontstaat er een perfecte afwerking van de dakranden en goten.
Montagehandleiding en instructies:
Bekijk de Keralit montagehandleiding
Veelgestelde vragen
Wanneer kies je eerder voor een 350 mm uitvoering dan voor een smallere maat?
Een 350 mm uitvoering kies je wanneer maximale dekking aan de dakrand nodig is en de brede afwerking ook visueel een duidelijke rol speelt.
Hoe oogt Keralit dakrand boeideel 350mm Staalblauw aan een woning of aanbouw?
Keralit dakrand boeideel 350mm Staalblauw geeft een brede dakrand een uitgesproken kleurbeeld, waardoor de afwerking sterker aanwezig is in het gevelbeeld.
Welke lengte heeft dit staalblauwe dakrandpaneel?
Dit staalblauwe dakrandpaneel heeft een lengte van 6 meter, wat helpt om langere delen van de dakrand in één rustige lijn af te werken.
Heb je vragen, hulp bij het maken van een keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528 - 355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 28353460 |
|---|---|
| Merk | Keralit |
| Type product | Dakrand / boeideel (2835) |
| Kleur | Staalblauw (RAL5011) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 350 mm |
| Werkende dikte | 10 mm (hoekdikte 20 mm) |
| Lengte | 6 meter |
| Structuur | houtnerf structuur |
| EAN | 8712058108608 |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190
























