Wandpaneel Linerio S-Lijn Mokka
Met de Linerio wandpaneel S-Lijn Mokka creëer je een subtiel en opvallend accent in je interieur met smalle latten van 10 mm. De smalle latten voegen een diepe en verfijnd element toe zonder te overheersen, waardoor ze bijzonder geschikt zijn voor verschillende ruimtes. Deze wandpanelen zijn geschikt voor badkamers, keukens, slaapkamer en woonkamers en kan deze kamers een luxe uitstraling geven. Deze panelen kunnen zowel horizontaal als verticaal gemonteerd worden.
- Linerio S-Lijn
- Vochtbestendig
- Licht van gewicht
- Makkelijk schoon te houden
- Snelle installatie
- Duurzaam
- Onderhoudsarm
Montagehandleiding en instructies:
Veelgestelde vragen
Wat is het verschil tussen Linerio S-Lijn en andere Linerio panelen?
De S-Lijn heeft de smalste latten van het Linerio systeem. Daardoor ontstaat een fijn en strak lijnpatroon op de wand.
Is het Linerio S-Lijn Mokka wandpaneel geschikt voor vochtige ruimtes?
Ja. Het paneel is vochtbestendig en kan daarom ook in ruimtes zoals een keuken of badkamer worden toegepast.
Waar wordt een Linerio S-Lijn wandpaneel meestal voor gebruikt?
Het paneel wordt gebruikt als decoratieve wandafwerking om een accentwand of complete wand te bekleden.
Hoe groot is het oppervlak dat één paneel afdekt?
Eén paneel is 2,65 meter lang en 122 mm breed. Daarmee dek je ongeveer 0,32 m² wandoppervlak.
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528-355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 08103627 |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 0.32 meter |
| Merk | Linerio S-Lijn |
| Type product | Wandpaneel |
| Kleur | Mokka (RAL n.v.t.) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 122 mm |
| Breedte | 122 mm |
| Lengte | 2.65 meter |
| Structuur | Houtstructuur |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190









