Wandpaneel Linerio S-Lijn Naturel
Met de Linerio wandpaneel S-Lijn Naturel creëer je een subtiel en opvallend accent in je interieur met smalle latten van 10 mm. De smalle latten voegen een diepe en verfijnd element toe zonder te overheersen, waardoor ze bijzonder geschikt zijn voor verschillende ruimtes. Deze wandpanelen zijn geschikt voor badkamers, keukens, slaapkamer en woonkamers en kan deze kamers een luxe uitstraling geven. Deze panelen kunnen zowel horizontaal als verticaal gemonteerd worden.
- Linerio S-Lijn
- Vochtbestendig
- Licht van gewicht
- Makkelijk schoon te houden
- Snelle installatie
- Duurzaam
- Onderhoudsarm
Montagehandleiding en instructies:
Veelgestelde vragen
Wat voor uitstraling geeft het Linerio S-Lijn wandpaneel?
De smalle latten van 10 mm geven de wand een strak en subtiel lijnenspel.
In welke ruimtes kun je het Linerio S-Lijn wandpaneel gebruiken?
Je kunt het paneel gebruiken in onder meer de woonkamer, slaapkamer, keuken en badkamer.
Hoe monteer je het Linerio S-Lijn wandpaneel?
Je monteert het paneel horizontaal of verticaal met high tack lijm op een vlakke, schone wand.
Welke afmeting heeft een Linerio S-Lijn wandpaneel?
Een paneel is 2,65 meter lang, 122 mm breed en dekt circa 0,32 m².
Heb je vragen, hulp bij het maken van uw keuze of montageadvies nodig? Wij helpen je graag verder.
Bel vrijblijvend 0528-355190 of stuur een e-mail naar info@kunststofbouwmateriaal.nl
| Artikelnummer | 08103527 |
|---|---|
| Aantal m² per lengte | 0.32 meter |
| Merk | Linerio S-Lijn |
| Type product | Wandpaneel |
| Kleur | Naturel (RAL n.v.t.) |
| Garantie | 10 jaar |
| Materiaal | kunststof |
| Werkende breedte | 122 mm |
| Breedte | 122 mm |
| Lengte | 2.65 meter |
| Structuur | Houtstructuur |
| Montage door ons | Op aanvraag per e-mail, telefoon of offerte |
| Gewicht | 15.00 kg |
| Handleiding | Download |
|---|

Advies nodig?
Neem contact op met een van onze specialisten
van 08:00 tot 17:00 uur
Bel: 0528 - 355190









